Van kijken naar begrijpen – kinderen laten groeien in de VVE
Werk je met jonge kinderen en wil je werken op een VE-groep, of wil je jullie werk met kinderen als team verder verrijken? Dan is deze in-company scholing een mooie stap.
Deze scholing bieden wij uitsluitend in-company aan, zodat we deze volledig kunnen afstemmen op jullie organisatie, visie en werkwijze. De inhoud is gebaseerd op de KIKI-methodiek Pedagogisch Verrijken met Kiki , waarmee je ontwikkelingsgericht leert werken met jonge kinderen. Je leert hoe je spel, activiteiten en interactie bewust inzet om de ontwikkeling van kinderen te stimuleren.
Deze scholing kan ook gecombineerd worden met het mbo-keuzedeel ‘ Basis ontwikkelingsgericht werken in de VVE ‘. In dat geval richten we het keuzedeel zo in dat het dezelfde inhoud en leerdoelen heeft als deze scholing Pedagogisch VErrijken In-Zicht. Je volgt daarmee een erkend keuzedeel dat direct aansluit op jullie praktijk. Dit traject valt binnen het Ontwikkelpad, waardoor het mogelijk is om hiervoor tot 90% SLIM-scholingssubsidie aan te vragen.
Hebben jullie slechts enkele medewerkers die jullie willen scholen, of wil je de scholing individueel volgen? Kies dan voor het mbo-keuzedeel ‘ Basis Ontwikkelingsgericht werken in de VVE ‘ met subsidie, deze start altijd definitief bij KIKI in het online klaslokaal of live bij KIKI op locatie.
In-company
Deze scholing bieden we in-company aan op onze locatie of op locatie van jouw organisatie. Neem gerust contact met ons op of vraag
een vrijblijvende offerte aan.
We vertellen je graag over de mogelijkheden en maken een passende offerte op maat.