omgaan met groepsdynamiek, pestgedrag en communiceren op de bso
Werken op de BSO met kinderen van 8 tot 12 jaar betekent werken met een groep vol energie, ideeën en ontwikkeling. Kinderen in deze leeftijd worden steeds zelfstandiger, ontdekken hun talenten en bouwen vriendschappen op. Als pedagogisch professional speel jij hierin een belangrijke rol.
De scholing BSO 8–12 jaar helpt je om goed aan te sluiten bij wat deze kinderen nodig hebben. Je leert hoe je passende activiteiten aanbiedt, zelfstandigheid stimuleert en omgaat met groepsdynamiek zoals vriendschappen en conflicten. Ook leer je hoe je een veilige en uitdagende omgeving creëert waarin kinderen zich gezien en gehoord voelen.
Deze scholing is ideaal als je graag werkt met oudere kinderen en wilt bijdragen aan hun groei en ontwikkeling. Je ontwikkelt jezelf tot een pedagogisch professional die stevig staat en met plezier werkt. Zo maak je echt het verschil in deze belangrijke fase van hun leven.
Inschrijven scholing
Je schrijft je in voor een startmoment van de scholing. Na je inschrijving ontvang je, vóór de eerste lesdag, toegang tot
de online startomgeving. Daar kun je alvast beginnen met de eerste materialen en opdrachten ter voorbereiding op de scholing.
De scholing bestaat uit meerdere lesdagen of dagdelen. Tijdens deze bijeenkomsten verdiep je je in het onderwerp, wissel je ervaringen uit en werk je aan opdrachten. Een deel van de opdrachten voer je uit in je eigen werkomgeving. Zo verbind je wat je leert direct met de praktijk.